DATU APSTRĀDES POLITIKA

  • Informējam, ka SIA HEPSOR, reģistrācijas numurs: 40203078735, apstrādās Jūsu norādīto informāciju, vārdu, tālruni un e-pastu, lai sazinātos ar Jums par (dzīvokļa/mājas/ nekustamā īpašuma) iegādi un attiecīgi līguma noslēgšanu ar SIA HEPSOR.
  • SIA HEPSOR Jūsu datus nenodos trešajām personām un tos dzēsīs tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu.
  • Jums ir tiesības atsaukt piekrišanu datu apstrādei jebkurā laikā, rakstot uz: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Jums ir tiesības lūgt piekļuvi saviem datiem un lūgt to pārnesamību, lūgt to labošanu vai dzēšanu, apstrādes ierobežošanu vai iebilst pret datu apstrādi. Ja nevēlaties norādīt savu kontaktinformāciju, SIA HEPSOR nevarēs sazināties ar Jums tālākai pakalpojuma sniegšanai.
  • Ja Jums rodas papildus jautājumi par Jūsu datu apstrādi, lūgums sazināties ar SIA HEPSOR, zvanot uz tālruni: +371 29 224 774 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
  • SIA HEPSOR darbību personas datu aizsardzības jomā uzrauga Datu valsts inspekcija. Pirms lūgt inspekcijas padomu vai vērsties ar sūdzību, aicinām sazināties ar SIA HEPSOR un panākt pēc iespējas ātrāku risinājumu.

Sazinieties ar mums

Madara Ceske

Madara Ceske

Hepsor pārdošanas projektu speciālists

KONTAKTI:
 +371 25 664 774
 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
PĀRDEVĒJA ADRESE:
PROJEKTA ATTĪSTĪTĀJS:
HEPSOR PROJEKTA ATTĪSTĪTĀJS
Lūdzu, ierakstiet savu vārdu
Lūdzu, ierakstiet savu e-pastu.
Lūdzu, ierakstiet savu tālruni
Invalid Input

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.