Zaļā Jugla

BRAILA IELĀ 23, JUGLĀ

DZĪVO VIENLAIKUS
ZAĻA MIERA APSKAUTĀ
KRASTĀ UN PILSĒTĀ

Amerikāņi mūža laikā maina dzīvesvietu vidēji 11,7 reizes. Nav drošu ziņu, cik bieži to dara Latvijas iedzīvotāji.Bet agri vai vēlu pienāk laiks iesakņoties.

Iesakņoties vietā, kur piecu māju kvintets izpilda sonāti kopā ar ezeru, virs kura paceļas rīta saule, lai nestu jaunu dienu. Dienu ar jaunām celtniecības un komforta tehnoloģijām. Ar jaunām sajūtām, dzīvojot vienlaikus pilsētā un zaļa miera apskautā krastā. Tā ir vērtība, kas augs gadu no gada – kopā ar dabu aiz loga.

Zaļā Jugla

MĀJAS BLAKUS DABAI

Zaļā Jugla

BLAKUS
EZERAM

Zaļā Jugla

DABAS
HARMONIJA

Zaļā Jugla

SLĒGTA
TERITORIJA

Zaļā Jugla

TUVU PILSĒTAS
PULSAM

Zaļā Jugla

SAULES PANEĻI

Zaļā Jugla

SBLAKUS
EZERAM

Zaļā Jugla

DABAS
HARMONIJA

Zaļā Jugla

SLĒGTA
TERITORIJA

Zaļā Jugla

TUVU PILSĒTAS
PULSAM

Zaļā Jugla

SAULES PANEĻI

Zaļā Jugla

ZAĻA DABAS AINAVA
EZERA KRASTĀ -

jau pats vietas nosaukums ietver sevī ūdens tuvumu, jo Juglas vārda izcelsme no kādreiz te dzīvojošu lībiešu valodas vārda „jog“ nozīmē upe.

Zaļā Jugla

5 DABĀ IEKĻAUJOŠAS DZĪVOJAMĀS MĀJAS

ZAĻĀS JUGLAS CIEMATS – PRIVĀTA, KLUSA VIDE

A+ ENERGO EFEKTIVITĀTES MĀJAS 3 STĀVOS AR LIFTU

UNIKĀLA PASTAIGU LAIPA PIE EZERA

Zaļā Jugla

ATTĪSTĪTĀJS

HEPSOR

Mājokļu un biznesa projektu attīstītāji jau 11 gadus. Hepsor nebūvē vienkārši ēkas, bet rada mājas cilvēkiem un uzņēmumiem. Viens no videi draudzīgās koncepcijas domājošākajiem un inovatīvākajiem attīstītājiem, šobrīd piedāvājam jau devīto projektu Latvijā.

INTERJERS

WALL TO WALL

Dizaineru duo – Vineta Millere un Zanda Vjuna. “Esam pārliecinātas, ka videi, kurā atrodamies, ir jāspēj atspoguļot mūsu katra individualitāti un dzīvesstilu. Saprotot klienta vēlmes un personību, darbojamies, lai radītu unikālu, skaistu un funkcionālu vidi. Mīlestība pret savu darbu ļauj iedvesmu pārvērst realitātē, pievēršot uzmanību gan detaļām, gan kopējai atmosfērai.”

ARHITEKTI

A PART

Arhitektu birojs no Rīgas, kas guvis panākumus kā lokāla mēroga, tā starptautiskos konkursos. Tā darbības pamatā ir mūsdienīgs un funkcionāls dizains, kurā ņemti vērā ilgtspējīgi un videi draudzīgi būvniecības risinājumi. A Part rada harmonisku un ainavā iederīgu arhitektūru, par noteicošo elementu izvirzot gala lietotāja pieredzi.

BŪVUZŅĒMĒJS

MITT & PERLEBACH

Būvuzņēmējs ar pieredzi daudzdzīvokļu māju, noliktavu un komerciālo īpašumu celtniecībā, kura darba vadmotīvs ir bezkompromisu kvalitāte un solījumu turēšana. “Vēlamies turpināt darīt savu darbu, lai tie, kas ar mums sadarbojas, varētu mierīgi koncentrēties uz to, kas viņiem padodas, ļaujot mums darīt to, kas padodas mums - būvniecība.”

Zaļā Jugla
1 Step 1
FORMA SAZIŅAI / Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem!
Privātuma politika
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Zaļā Jugla

OLITA MESTERE

Pārdošanas projektu vadītāja

Biroja adrese:

Citadeles iela 12, Rīga

Privātuma politika
© 2023 Visas tiesības aizsargātas

Zaļā Jugla