StokOfiss U34

VIDEI DRAUDZĪGA DOMĀŠANA

StokOfiss U34 birojs ir uz nākotni orientēta un videi draudzīga ēka. Izstrādes procesā tika izmantotas progresīvas tehnoloģijas, un liels uzsvars tika likts tieši uz apkārtējās vides ietekmi. Birojs ir paredzēts komersantiem, kas augstu vērtē ilgtermiņa rentabilitāti un atbildīgu attieksmi pret dabu un cilvēku veselību.

A KLASES ENERGOEFEKTIVITĀTE
Birojs ir ieguvis labāko energoefektivitātes klasi A, kas apliecina, ka izvēlētie tehnoloģiskie risinājumi un ēkas konstrukcija nodrošina zemas elektroenerģijas un apkures izmaksas, kas ir 2 reizes zemākas nekā vidēji biroja Latvijā.
ĢEOTERMĀLĀ ENERĢIJA
Enerģijas pāļi ļauj izmantot ģeotermālo enerģiju ēkas apsildīšanai un dzesēšanai visa gada garumā. Rīgas dabiskie augsnes apstākļi ir īpaši piemēroti ģeotermālās enerģijas izmantošanai, jo gruntsūdens līmenis un mitrie, smilšainie augsnes slāņi nodrošina augstu ģeotermālā siltumsūkņa efektivitāti un samazina komunālo pakalpojumu rēķinus.
UNIKĀLA TERMOAKTĪVĀ KONSTRUKCIJA
Termiski aktivizētās būvkonstrukcijas jeb TABS ir inovatīva dzesēšanas un apkures sistēma. TABS izmanto betona konstrukciju lielo termisko masu kā buferi mainīgajām dzesēšanas vai sildīšanas slodzēm dienas laikā.
ILGTSPĒJĪGA ARHITEKTŪRA
Izturīgi un ilgmūžīgi fasāžu materiāli saglabā ēkas vizuālo tēlu ilgu laiku. Augstas kvalitātes atverami logi, bieza siltumizolācija un saules aizsegs ir galvenie elementi, kas samazina nepieciešamo enerģijas patēriņu un nodrošina komfortablu iekštelpu klimatu ēkas iemītniekiem visa gada garumā.
SAULES ENERĢIJA
Ēkai uz jumta ir saules baterijas, kas saražo pietiekami daudz zaļās elektroenerģijas, lai segtu 100 % autostāvvietas apgaismojuma vajadzību.
LED GAISMAS
LED apgaismojums patērē līdz pat 90 % mazāk enerģijas, samazina elektroenerģijas patēriņu un nodrošina vismaz 25 reizes ilgāku kalpošanas laiku. Visām koplietošanas telpu gaismām ir kustības un krēslas sensori.

BREEM sertifikāts

StokOfiss U34 ir ieguvis BREEAM “VERY GOOD” sertifikācijas līmeni. Tas ir atspoguļojums mūsu augstajām prasībām attiecībā uz kvalitātes līmeni. Mēs nodrošinām lielisku iekštelpu klimatu saviem nomniekiem, izmantojam inovatīvus un energoefektīvus tehnoloģiskos risinājumus un sekmējam videi draudzīgu transportu.

AUGSTVĒRTĪGS KLIMATS
Neatkarīgi no tā, vai ārā ir +30 vai -30 grādi, termiski aktivizētās būvkonstrukcijas (TABS) un automatizētā ventilācijas sistēma ļauj uzturēt komfortablu iekštelpu klimatu pat ekstremālos laika apstākļos.
ATPŪTAS ZONA PIE DABAS
Birojam ir āra atpūtas zona, dažās telpās ir pieejama āra terase, kas ļauj vēl ērtāk izbaudīt svaigu gaisu un atpūtu brīvā dabā.
ELEKTRO AUTOMAŠĪNU UZLĀDES STACIJAS
StokOfiss U34 ir uzstādījis elektriskās uzlādes stacijas automašīnām ekoloģiski domājošiem cilvēkiem.
ZAĻĀ ELEKTROENERĢIJA
Elektroenerģija tiek ražota no atjaunojamiem avotiem, piemēram, vēja, saules un ūdens, radot daudz mazāk ietekmes uz vidi nekā fosilais kurināmais, piemēram, oglēm un gāzei.
ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA
Atkritumu apsaimniekošanas mērķi ir veicināt atkritumu rašanās novēršanu un pārstrādāt pēc iespējas vairāk atkritumu. Īrniekiem ir pieejami atkritumu konteineri, kuros var šķirot: vispārējos (nešķirotos) atkritumus, papīru, plastmasu, metāla atkritumus un stiklu.
VELO NOVIETNES
Videi draudzīga transporta veicināšana sākas ar cilvēkiem nepieciešamās infrastruktūras nodrošināšanu. StokOfiss U34 ir slēgta un apsargāta velosipēdu/skūteru stāvvieta. Papildus ērtībai ir pieejama arī ģērbtuve ar dušu.
STOKOFISS U34

Rezervē telpas jau šodien

Egita Puķīte

Biznesa klientu attiecību vadītāja
E-pasts
egita@hepsor.lv
Tālrunis
+371 29 196 663
Adrese
Citadeles iela 12, Rīga, LV-1010

Mārtiņš Ķīvītis

Projektu vadītājs
Tālrunis
+37120133201
Adrese
Marijas iela 2A, Rīga, LV-1050

Sazinieties ar mums

Obligāti aizpildāms lauks
Obligāti aizpildāms lauks
Obligāti aizpildāms lauks
Obligāti aizpildāms lauks

Paldies! Jūsu pieteikums ir saņemts!

Uzzini vairāk informāciju un reģistrē savu interesi!

Telpas ir iespējams pielāgot nomnieka vajadzībām, mainot to platību atbilstoši nepieciešamībai. Sazinieties ar mūsu pārstāvi, un mēs atradīsim tieši jūsu vajadzībām piemērotu risinājumu.