ПОЛИТИКА ОБРАБОТКИ ДАННЫХ

  • Informējam, ka SIA HEPSOR, reģistrācijas numurs: 40203078735, apstrādās Jūsu norādīto informāciju, vārdu, tālruni un e-pastu, lai sazinātos ar Jums par (dzīvokļa/mājas/ nekustamā īpašuma) iegādi un attiecīgi līguma noslēgšanu ar SIA HEPSOR.
  • SIA HEPSOR Jūsu datus nenodos trešajām personām un tos dzēsīs tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu.
  • Jums ir tiesības atsaukt piekrišanu datu apstrādei jebkurā laikā, rakstot uz: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. Jums ir tiesības lūgt piekļuvi saviem datiem un lūgt to pārnesamību, lūgt to labošanu vai dzēšanu, apstrādes ierobežošanu vai iebilst pret datu apstrādi. Ja nevēlaties norādīt savu kontaktinformāciju, SIA HEPSOR nevarēs sazināties ar Jums tālākai pakalpojuma sniegšanai.
  • Ja Jums rodas papildus jautājumi par Jūsu datu apstrādi, lūdzu sazināties ar SIA HEPSOR, zvanot uz tālruni: +371 29 224 774 vai rakstot uz e-pastu: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..
  • SIA HEPSOR darbību personas datu aizsardzības jomā uzrauga Datu valsts inspekcija. Pirms lūgt inspekcijas padomu vai vērsties ar sūdzību, aicinām sazināties ar SIA HEPSOR un panākt pēc iespējas ātrāku lūguma risinājumu.

Свяжитесь с нами

Elīna Ozola

Элина Озола

Менеджер по продажам и маркетингу

КОНТАКТЫ:
 +371 29 224 774
 Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.
АДРЕС ПРОДАВЦА:
РАЗРАБОТЧИК ПРОЕКТА:
HEPSOR РАЗРАБОТЧИК ПРОЕКТА
ЗАСТРОЙЩИК:
MITT PERLEBACK ЗАСТРОЙЩИК
Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.