Attīstītājs

Hepsor

Mājokļu un biznesa projektu attīstītāji jau 11 gadus. Viens no videi draudzīgās koncepcijas inovatīvākajiem attīstītājiem Latvijā. Hepsor nebūvē vienkārši ēkas, bet rada mājas cilvēkiem un uzņēmumiem.

Vieta, kur baudīt dabas sniegto enerģiju

Projekts ir veidotas, pievēršot lielu uzmanību detaļām, lai padarītu ikdienu ērtu un apkārtējo vidi pievilcīgu. Projektam tiks izveidots pārdomāts vides plānojums, akcentu liekot uz mierīgu rekreācijas zonu.

*Pieejams dzīvošanai 2025. gada pirmajā kvartālā.

A+ energoefektivitāte

39 autostāvvietas

Bērnu laukumi

Ēkā ir lifts

Velonovietnes

22 Noliktavas

Apsildāmās grīdas

Arhitektu birojs

MARK Arhitekti

Arhitektu birojs, kur vadošajiem arhitektiem ir vairāk kā 15 gadu profesionālā pieredz. Birojs intensīvi piedalījies vietēja un starptautiska mēroga arhitektūras projektu konkursos, gūstot ievērojamu atzinību un panākumus.

Hepsor

Interjera dizaineris

WALL TO WALL

Dizaineru duo – Vineta Millere un Zanda Vjuna. “Esam pārliecinātas, ka videi, kurā atrodamies, ir jāspēj atspoguļot mūsu katra individualitāti un dzīvesstilu. Saprotot klienta vēlmes un personību, darbojamies, lai radītu unikālu, skaistu un funkcionālu vidi."

Hepsor

Būvuzņēmējs - Mitt&Perlebach

Būvuzņēmējs ar pieredzi daudzdzīvokļu māju, noliktavu un komerciālo īpašumu celtniecībā, kura darba vadmotīvs ir bezkompromisu kvalitāte un solījumu turēšana.

Pirkšanas soļi

Kā iegādāties savu jauno mājokli jaunajā projektā Annenhof Mājas?

01

Rezervācija

Dzīvokli var rezervēt mutiski uz vienu nedēļu bez papildus maksas. Pēc tam ar klientu tiek noslēgts rakstisks rezervācijas līgums, kas ir spēkā trīs nedēļas līdz nekustamā īpašuma pirkuma priekšlīguma noslēgšanai. Pirkuma pieprasījuma apstiprināšanai pircējs, parakstot rezervācijas līgumu, iemaksā avansa maksājumu 1000 €. Rezervācijas līgumu slēdzam, lai nodrošinātu pircējam konkrēto dzīvokli.
02

Pirkuma priekšlīgums

Ja klients nekustamo īpašumu iegādājas ēkas būvniecības laikā, tiek noslēgts nekustamā īpašuma pirkuma priekšlīgums, kurā tiek saskaņotas visas darījuma detaļas. Noslēdzot pirkuma priekšlīgumu, pircējs iemaksā 10% no pirkuma summas. Pārējā summa tiek samaksāta noslēdzot pirkuma līgumu.
03

Pirkuma līgums

Pēc nekustamā īpašuma ēkas nodošanas ekspluatācijā, tiek noslēgts pirkuma līgums, kur pircējs samaksā atlikušo pirkuma summas daļu 90% apmērā, ja pirms tam tika noslēgts pirkuma priekšlīgums vai pirkuma summu pilnā apmērā, ja darījums veikts pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un netika noslēgts pirkuma priekšlīgums.
04

Atslēgu nodošana

Pēc īpašumtiesību reģistrācijas uz pircēja vārda un pilnas pirkuma maksas saņemšanas, klientam tiek nodotas īpašuma atslēgas.

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem!

Olita Mestere

Pārdošanas projektu vadītāja
Tālrunis
E-pasts

Madara Ceske

Mārketinga un pārdošanas vadītāja
Tālrunis
Biroja adrese
Citadeles iela 12, Rīga
Projekta adrese
Jūrmalas gatve 74, Rīga

Sazinieties ar mums

Obligāti aizpildāms lauks
Obligāti aizpildāms lauks
Obligāti aizpildāms lauks
Obligāti aizpildāms lauks

Paldies!

Apstiprināt visas Pielāgot izvēli
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Tu vari sniegt mums savu piekrišanu šo sīkdatņu izmantošanai, nospiežot “Piekrītu”, kā arī jebkurā brīdī atcelt vai pielāgot to, lietojot saiti Sīkdatņu iestatījumi.