Skip to main content

“Rīga ir pilsēta, kas nekad nav gatava un nekad nebeidzas, tā ir pilsēta – mozaīka, kurā ikviens tās gabaliņš ir stāsts par cilvēkiem, kas radījuši Rīgu.”

Attēls: Rīga. Bay of Āgenskalns (1909). Рига: Гебенспергеръ и Ко. Digital collection “Zudusī Latvija”, National Library of Latvia.

Cienot vēsturi, būvējam nākotni

Nameja Rezidence atrodas Raņķa dambī. Raņķi bija ievērojama pārcēlāju dzimta, kuras pieci pārstāvji _ brāļi Sīmanis un Jēkabs Raņķi, kā arī trīs Jēkaba dēli - stingri pielika roku dambja būvē. Viņu Rīgu nodedzināja bailēs no Napaleona armijas, viņu celtais dambis vēlāk mainījās, tomēr pateicīgie pilsētnieki neaizmirsa savus brašos pārcēlājus un arī jaunais dambis līdz pat šai dienai saucas Raņķa dambis. Laikiem mainoties, mainījies pilsētas izskats un vietu nosaukumi. Brīvvalsts sākumā Raņķa dambis kļuva par Nameja bulvāri, godinot latvju nesalaužamā brīvības gara simbolu - virsaiti Nameju.

Nameja Rezidence
Nameja Rezidence
PROJEKTA SPECIFIKĀCIJA

A+ energoefektivitāte luksusa klases dzīvokļos

Nameja Rezidence ļaus baudīt luksusa projekta priekšrocības, dzīvojot A+ klases energoefektīvā ēkā. Projekta piecu stāvu ēkas L veida novietojums un zaļās teritorijas nošķiršana no aktīvās pilsētas burzmas, ļaus mierpilni vadīt dienu savā ritmā, privātā rekreācijas zonā, savukārt Nameja Rezidences unikālā atrašanās vieta – pretī parkam ar ziedošajām sakurām un blakus Nacionālajai bibliotēkai, ļaus izbaudīt O. Vācieša apjūsmoto Āgenskalna šarmu tepat aiz loga.

Nameja Rezidence

Bet – kas tie par jokiem – gan sētai, gan paksim, gan kokam un puķei, un gulošam kaķim nāk klāt kāda gaisma...”

O. Vācietis
Stūrītis Pārdaugavā

Plaši stūra logi

Fasādē pret Raņķa dambi stūra logi ar dekoratīvām logailu skārda apdarēm ritmiskās nobīdēs pa stāviem veido izteiksmīgu ēkas arhitektūru, kas iekļaujas Āgenskalna dabas ainavā.

Nameja Rezidence
Nameja Rezidence

Ēkas arhitektoniskais ritms

Ēkas būvapjoms dalīts divos toņos, kas kopā ar fasādes ķieģeļu flīžu apdari un balkonu un logu ritmu pielāgojas apkārtējās vides mērogam un raksturam.

Balkoni un lodžijas

Ēkas 38 dažādu platību dzīvokļi veidoti ar plašiem logiem, nodrošinot labu apgaismojumu, savukārt katram dzīvoklim paredzētie balkoni vai lodžijas ļaus izbaudīt dabas tuvumu.

Nameja Rezidence

Risinājumi katram dzīvoklim

Nameja Rezidence
Pilsētas centrālā apkure
Grīdas apkures sistēma ar individuālu režīmu
Nameja Rezidence
Dzesēšanas sistēma
Iespēja pieslēgt gaisa dzesēšanas sistēmu
Nameja Rezidence
Ventilācijas sistēma ar rekuperāciju
Atdalīta sistēma virtuvei

Papildu priekšrocības mūsdienu pilsētnieka dzīvesveidam

Nameja Rezidence
Elektroauto uzlādes stacija
Nameja Rezidence
Velo un ratiņu novietne
ēkas 1.stāvā
Nameja Rezidence
38 apsildāmas noliktavas
pagrabstāvā
Nameja Rezidence
Apzaļumots iekšpagalms
Nameja Rezidence
Bērnu laukumiņš
Nameja Rezidence
Ēka ar liftu
SLOKAS IELA RAŅĶA DAMBIS ĀGENSKALNS VECPILSĒTA Uzvaras bulvāris
TEHNISKIE RISINĀJUMI
Nameja Rezidence

Konstrukcijas

Ēkas konstrukcijas veidotas no dobjiem betona blokiem un fasādes apdarē izmantots dekoratīvais ķieģelis un akmens masas plāksnes.

Nameja Rezidence

Inženiertīkli

Projektam paredzēta centralizēta pilsētas ūdensapgāde un siltumapgāde. Visā dzīvoklī – apsildāmās grīdas.

Nameja Rezidence

Apdares

Projektā pieejami 3 dažādi apdares veidi katrai gaumei, kurus radījusi Londonā strādājoša latviešu interjeriste, piedāvājot pasaules līmeņa risinājumus ar atsauci uz rudens tonalitātēm.

PROJEKTA VĒRTĪBAS
Nameja Rezidence

#piederība

Sajūta, kas liecina par mājām. Vide vienādi domājošiem ar līdzīgām vērtībām un vēlmi būt savā pasaulē – atnākt mājās un baudīt saulrietu no sava loga, esot viena soļa attālumā no pilsētas rosības.

Nameja Rezidence

#ilgtspēja

Augsta kvalitāte kā būvmateriālos, tā apdares risinājumos, kas izvēlēti, balstoties uz profesionāļu zināšanām un inovācijām nozarē.

Nameja Rezidence

Pilsētnieciska vide dabas ielokā

Unikāla zaļā Āgenskalna vide un ērtības, kas spēs apmierināt visas vajadzības – parka tuvums atpūtai, Nacionālā bibliotēka iedvesmai, ostas un Akmens tilts tepat aiz stūra, ļaujot ērti sasniegt jebkuru galamērķi.

Nameja Rezidence
Nameja Rezidence