Hepsor logo

Igaunija

Anne-Ly Annama

Biroja vadītāja

anne-ly@hepsor.ee

Anneli Simm

Investoru attiecību vadītāja

anneli@hepsor.ee

Kadri Kassmann

Galvenā grāmatvede

kadri@hepsor.ee

Kairi Hints

Finanšu direktors

kairi@hepsor.ee

Kairiin Kingumets

Pārdošanas vadītāja

kairiin@hepsor.ee

Kristi Räime

kristi@hepsor.ee

Mari Kareda

Mārketinga un pārdošanas vadītāja

mari@hepsor.ee

Pilleriin Rand

Grāmatvede

pilleriin@hepsor.ee

Heigo Randma

Attīstības projektu vadītājs

heigo@hepsor.ee

Kaspar Orm

Attīstības projektu vadītājs

kaspar@hepsor.ee

Martin Parts

Attīstības projektu vadītājs

martin@hepsor.ee

Olari Paadimeister

Attīstības projektu vadītājs

olari@hepsor.ee

Tarmo Tammemäe

Attīstības projektu vadītājs

tarmo@hepsor.ee

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.