Hepsor logo

Par mums

“Hepsor” – lieliski dzīves vides un biznesa vides attīstības projekti, zaļā domāšana, inovatīvi risinājumi un mūsdienīga arhitektūra 13 gadu garumā. Esam viens no lielākajiem un visstraujāk augošajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Igaunijā, turklāt jau piecus gadus darbojamies arī Latvijā. Mēs nebūvējam vienkārši ēkas, kas mērāmas tikai sausos kvadrātmetros; mēs radām mājas cilvēkiem un uzņēmumiem!

Kopā: 41

projekts

1400

jaunu mājvietu

23 000 m²

modernu tirdzniecības platību

125 000 m²

kopējās attīstītās platības

177 000 m²

plānojamāsplatības

Kvalitatīvi un pārdomāti risinājumi

Mūsu darbs ir līdzīgs drēbnieka darbam – viņš apģērbu katram šuj individuāli pēc mēra un vēlmēm. Arī mums katrs projekts ir atšķirīgs un unikāls. Vai tie būtu mājīgi un ērti mājokļi, vai uz nākotni vērsta mūsdienīga biznesa pilsēta – mūsu darbu raksturo mūsdienīgi un pārdomāti risinājumi. Jūs varat patiesi lepoties, ja strādājat vai dzīvojat mūsu radītajās telpās!

Zaļā domāšana

Mēs esam pirmais nekustamo īpašumu attīstītājs Baltijas valstīs, kas ieviesis daudzus inovatīvus inženiertehniskus risinājumus, tādējādi padarot mūsu celtās ēkas energoefektīvākas un tātad arī videi draudzīgākas. Zaļā domāšana un inovācijas ir svarīga un pašsaprotama mūsu darba sastāvdaļa.

Mēs cienām pilsēttelpu

Sadarbojamies ar labākajiem arhitektiem un inženieriem, lai radītu savdabīgas ēkas un pilsēttelpu. Mēs nebūvējam un neiekārtojam vienkārši dzīvokļus vai komerctelpas, bet gan mājas kā cilvēkiem, tā uzņēmumiem. Mūsu projektētās ēkas iekļaujas apkārtējā vidē. Veidojam zaļās zonas, bērnu rotaļlaukumus un kvalitatīvu pilsēttelpu, lai ap mūsu uzceltajām ēkām būtu patīkami pavadīt laiku. Laba arhitektūra un būvniecība mūsu vērtību skalā ieņem augstu pozīciju.

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.