Hepsor logo

Komanda

Latvija Igaunija Vadība

Martti Krass

Hepsor SIA Valdes loceklis

martti@hepsor.ee

Justine Zake

Biroja vadītāja

justine@hepsor.lv

Madara Ceske

Mārketinga un pārdošanas projektu vadītāja

madara@hepsor.lv

Olita Mestere

Vecākā pārdošanas projektu vadītāja

olita@hepsor.lv

Reinis Ignatavics

Attīstības projektu vadītājs

reinis@hepsor.lv

Gints Vanders

Attīstības projektu vadītājs

gints@hepsor.lv

Pauls Pudans

Projektu vadītāja asistents

pauls@hepsor.lv

Anita Bizane

Galvenā grāmatvede

anita@hepsor.lv

Anne-Ly Annama

Biroja vadītāja

anne-ly@hepsor.ee

Anneli Simm

Investoru attiecību vadītāja

anneli@hepsor.ee

Kadri Kassmann

Galvenäis grāmatvede

kadri@hepsor.ee

Kairi Hints

Finanšu direktors

kairi@hepsor.ee

Kairiin Kingumets

Pārdošanas projektu vadītāja

kairiin@hepsor.ee

Kristi Räime

kristi@hepsor.ee

Mari Kareda

Mārketinga un pārdošanas vadītāja

mari@hepsor.ee

Pilleriin Rand

Grāmatvede

pilleriin@hepsor.ee

Heigo Randma

Attīstības projektu vadītājs

heigo@hepsor.ee

Kaspar Orm

Attīstības projektu vadītājs

kaspar@hepsor.ee

Martin Parts

Attīstības projektu vadītājs

martin@hepsor.ee

Olari Paadimeister

Attīstības projektu vadītājs

olari@hepsor.ee

Tarmo Tammemäe

Attīstības projektu vadītājs

tarmo@hepsor.ee

Henri Laks

Valdes loceklis

henri@hepsor.ee

Karjera:
No 2021. gada līdz šim brīdim – “Hepsor AS” valdes loceklis
2013–2021 “Hepsor OÜ” valdes loceklis Kopš 2011. gada – koncerna meitas uzņēmumu valdēs
2009–2012 Tallinas Universitāte, attīstības projekta vadītājs
2006–2009 “Kapitel AS” attīstības projekta vadītājs
2004–2006 AS “Kapitel” attīstības projekta inženieris

Izglītība:
Tallinas Tehniskā universitāte, nekustamā īpašuma pārvaldīšana
Estonian Business School, MBA
Tallinas reālskola

Andres Pärloja

Padomes priekšsēdētājs

andres@hepsor.ee

Kopš 2021. gada – “Hepsor AS” padomes priekšsēdētājs
2011–2021 “Hepsor OÜ” valdes loceklis
No 2010. gada līdz šim brīdim – “Mitt & Perlebach OÜ” valdes loceklis
No 2006. gada – “StoryRent OOD” (Bulgārija) padomes loceklis
2007–2010 AS “Koger & Partnerid”, “Koger Kinnisvara OÜ”, izpilddirektors
2006–2011 “Euroclean OOD” (Bulgārija) padomes loceklis
2005–2007 “Koger & Partnerd OOD” (Bulgārija) izpilddirektors
2004–2005 “Parex Pank Eesti” valdes loceklis

Izglītība:
Estonian Business School, starptautiskā biznesa vadība
Tallinas Tehniskā universitāte, ekonomika
Tallinas reālskola

Kristjan Mitt

Padomes loceklis

kristjan@hepsor.ee

Karjera:
No 2021. gada – “Hepsor AS” padomes loceklis
2011–2021 “Hepsor OÜ” valdes loceklis
No 2010. gada līdz šim brīdim – “Mitt & Perlebach OÜ” valdes loceklis
2008–2011 SIA “Koger & Partners” Latvijas uzņēmuma izpilddirektors
2004–2007 “Koger & Partnerid AS” projektu vadītājs, objektu vadītājs

Izglītība:
Tallinas Tehniskā universitāte, biznesa vadība
Tallinas Tehniskā universitāte, būvtehniķa specialitāte
Jakobsona skola Viljandi

Lauri Meidla

Padomes loceklis

Karjera:
No 2021. gada – “Hepsor AS” padomes loceklis
Kopš 2021. gada “Saunum Group AS” padomes loceklis
Kopš 2017. gada “Inclusion OÜ” padomes loceklis
Kopš 2020. gada “Sa.fa.dog OÜ” padomes loceklis

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.