Hepsor logo

Latvija

Martti Krass

Hepsor SIA Valdes loceklis

martti@hepsor.ee

Justine Zake

Biroja vadītāja

justine@hepsor.lv

Kristīne Kostamblocka

Mārketinga vadītāja

kristine@hepsor.lv

Madara Ceske

Pārdošanas projektu vadītāja

madara@hepsor.lv

Olita Mestere

Pārdošanas projektu vadītāja

olita@hepsor.lv

Gints Vanders

Nekustamo īpašumu attīstības direktors

gints@hepsor.lv

Beāte Laganovska

Attīstības projektu vadītāja

beate@hepsor.lv

Māris Āboltiņš

Attīstības projektu vadītājs

maris@hepsor.lv

Pauls Pudans

Attīstības projektu vadītājs

pauls@hepsor.lv

Anita Bizane

Galvenā grāmatvede

anita@hepsor.lv

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.