Hepsor logo

Latvija

Martti Krass

Hepsor SIA Valdes loceklis

martti@hepsor.ee

Kristīne Avota

Biroja vadītāja

kristine.avota@hepsor.lv

Madara Ceske

Mārketinga un pārdošanas vadītāja

madara@hepsor.lv

Olita Mestere

Pārdošanas projektu vadītāja

olita@hepsor.lv

Egita Puķīte

Biznesa klientu apkalpošanas vadītāja

egita@hepsor.lv

Gints Vanders

Nekustamo īpašumu attīstības direktors

gints@hepsor.lv

Romans Prosvirjakovs

Attīstības projektu vadītājs Krasta City

romans@hepsor.lv

Beāte Laganovska

Attīstības projektu vadītāja

beate@hepsor.lv

Ģirts Granāts

Attīstības projektu vadītājs

girts@hepsor.lv

Māris Āboltiņš

Attīstības projektu vadītājs

maris@hepsor.lv

Pauls Pudans

Attīstības projektu vadītājs

pauls@hepsor.lv

Dāvis Purmalis

Attīstības projektu vadītāja asistents

davis@hepsor.lv

Jūlija Poziņiča

Galvenā grāmatvede

julija@hepsor.lv

Anita Bizane

Grāmatvede

anita@hepsor.lv

Linda Mihailova

Grāmatvede

linda@hepsor.lv

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.