Hepsor logo

Baložu ielā 9 rezervēta jau puse dzīvokļu

Atpakaļ

Veiksmīgi uzsākta topošās ēkas Āgenskalnā, kvartālā starp Ernestīnes, Kapseļu un Baložu ielām realizācija, kur pirmajos trīs mēnešos realizēta jau puse no 18 dzīvokļiem.

Projekta būvniecība vēl tiek tikai uzsākta, tomēr klientu interese par šo projektu vērtējama kā ļoti augsta. Interesentu vidū ir gan jaunie speciālisti, gan ģimenes, gan investori, kas topošajā projektā saredz izdevīgu vietu investīcijām, dzīvokļu turpmākai izīrēšanai. Visi klienti, ir augstu novērtējuši jaunbūves vizuālā veidola saglabāšanu vēsturiskās ēkas apjomā, kas veiksmīgi papildināts ar mūsdienīgākām askētiskām formām.

Šobrīd ēkā rezervācijai vēl ir pieejami 9 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Visus dzīvokļus ir paredzēts izbūvēt ar kvalitatīvu gala apdari. Katrs no ēkas dzīvokļiem tiks veidots, lai kļūtu par vietu, kur justies piederīgam un laimīgam. Ienākot un atstājot aiz durvīm ikdienas raizes un pilsētas kņadu, ikviens spēs atrast silto un sirdij tuvo māju sajūtu un atskārst ‒ jā, šajā vietā manas mājas beidzot ir nokļuvušas mājās.

Īpašnieku ērtībām Baložu ielas 9 projektā būs pieejamas arī noliktavas telpas un autostāvvietas, kā arī labiekārtots, apzaļumots un slēdzams pagalms ar nelielu bērnu spēļu laukumu.

“Jūtamies pateicīgi un gandarīti par klientu uzticību mūsu topošajam projektam. Hepsor skatījumā Āgenskalns ir patiesi lieliska vieta, ko izvēlēties par savām mājām. Šis ir mūsu trešais projekts šajā apkaimē un ar gandarījumu varu apgalvot, ka ne pēdējais,” stāsta “Hepsor” pārstāvis Martti Krass.

Līdz ar Baložu ielas 9 projekta būvniecību, Āgenskalnā tiks būtiski uzlabota vides infrastruktūra un piedāvāta klientu aizvien pieaugošajām prasībām piemērota mājvieta. Projekta īstenošanā tiek ieguldīti 2,5 miljoni eiro. Ēku ir plānots nodot ekspluatācijā 2022. gada janvārī.

Āgenskalns nešaubīgi kļūst par dzīvošanai aizvien vairāk pieprasītu Rīgas rajonu. Tuvējie veikali, skolas, bērnudārzi un transports padara to dzīvošanu ērtu, bet  daudzi zaļie parki un skvēri sniedz plašas iespējas kā mierīgai, tā arī aktīvai atpūtai, veidojot Āgenskalnu arvien pievilcīgāku, it īpaši ģimenēm ar bērniem. Rajona atrašanās vieta ir izdevīga ‒ tuvu Rīgas centram, ko var ātri sasniegt ne tikai ar automašīnu, bet arī ar kājām, velosipēdu vai sabiedrisko transportu.

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.