Hepsor logo

Daudzdzīvokļu ēka Āgenskalnā, Baložu ielā 7 nodota ekspluatācijā

Atpakaļ

2019.gada nogalē Nekustamā īpašuma attīstītājs Hepsor Rīgā nodod ekspluatācijā pirmo daudzdzīvokļu ēku!
Ēka ir moderna 3 stāvu mūra dzīvojamā māja ar dabīga koka apdari. Ēkā ir pieejami astoņpadsmit 2-4 istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu gala apdari. Ēkas pēdējā stāvā dzīvokļu griestu augstums sasniedz 3.2m. Katram dzīvoklim ir pieejams balkons vai terase.

Ēkas arhitektūra
Ēku ir projektējis arhitektu biroja “Tectum” arhitekts Uldis Bērziņš. Ēka harmoniski iekļaujas Āgenskalna apkārtējā vidē. Plašais ēkas iekšpagalms sniedz tās iedzīvotājiem privātmājas sajūtu, kur pagalmā ir pieejama atpūtas zona, bērnu spēļu laukums un autostāvvietas. Blakus esošā Kalnciema iela ļauj jebkurā brīdī iekļauties pilsētas plūsmā un ērti nokļūt līdz pilsētas centram.

Dzīvokļi
Dzīvokļu plānojumi ir projektēti, lai maksimāli ergonomiski izmantotu pieejamo platību. Visos dzīvokļos ir plaši logi, kas sniedzās no grīdas līdz griestiem. Apkuri telpās nodrošina siltās grīdas apkure, kas ir ērtākais un efektīvākais veids patīkamas temperatūras un mikroklimata uzturēšanai telpās. Apsaimniekošanas izdevumi Dzīvokļi tiek pārdoti ar kvalitatīvu gala apdari.
Klientu ievērībai apskatei ir pieejams arī Demo dzīvoklis. Dizaina risinājumi tika izstrādāti sadarbībā ar dizaina studiju “Progetto” un tās vadošo dizaineri Lieni Zemvaldi. Interjera risinājumam caurvijas Āgenskalna sajūta – koka apdare, mājīgums un ērtības, kas izcelti ar metāla akcentiem un īpaši piemeklētiem gaismekļiem. Virtuve izgatavota sadarbībā ar virtuves mēbeļu salonu “Arens”.

Iegādes iespējas
Puse dzīvokļu šajā projektā jau ir pārdoti vai rezervēti. Aicinām klientus pieteikt tikšanos ar pārdošanas speciālistiem klātienē, lai paspētu izvēlēties sev piemērotāko dzīvokli jau tagad. Ar Altum programmas atbalstu pirmā iemaksa mājokļa iegādei var būt tikai 5% no dzīvokļa cenas. Īpaši pievilcīgas pārdošanas cenas ir četristabu dzīvokļiem – sākot no 168 900 EUR.
Projektu īsteno Igaunijas Nekustamā īpašuma attīstītājs SIA Hepsor, kas Latvijā darbojas kopš 2017.gada nogales, piedāvājot kvalitatīvus daudzdzīvokļu projektus klientu ērtībām. Būvniecība tiek īstenota sadarbībā ar būvuzņēmumu SIA “Mitt&Perlebach”.
Izvēlies Āgenskalnu kā piemērotāko vietu zaļākai dzīvei!

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.