Hepsor logo

Dzīvojamā kvartālā “Kuldīgas Parks”, Āgenskalnā uzsākti būvniecības darbi

Atpakaļ

Igaunijas nekustamo īpašumu projektu attīstītājs “Hepsor” šī gada oktobrī uzsācis aktīvo būvniecības fāzi dzīvojamā kvartāla “Kuldīgas Parks” būvobjektā starp Gregora, Kuldīgas un Tapešu ielām.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Hepsor” Latvijā darbojas kopš 2017. gada nogales un sadarbībā ar Igaunijas būvuzņēmēju “Mitt&Perlebach” Rīgā īstenojis jau vairākus projektus  ar augstvērtīgiem un inovatīviem būvniecības risinājumiem.

Tuvākajos trīs mēnešos būvnieki veiks vērienīgus zemes darbus būvlaukuma sagatavošanai, inženiertīklu izbūves darbus, kā arī ēku pamatu būvniecību.

Zaļais dzīvojamais kvartāls ar saglabātajiem dižkokiem, kokiem un liepu koku aleju ir raisījis lielu interesi gan Āgenskalna, gan Pārdaugavas apkaimes iedzīvotāju vidū. Šobrīd aktīvi notiek dzīvokļu rezervācija.

Dzīvojamo kvartālu “Kuldīgas Parks” plānots pabeigt 2023. gada pirmajā pusgadā.

Dzīvojamā kvartāla “Kuldīgas Parks“ projekts atrodas Rīgā, Āgenskalnā, Gregora ielā 2A. Projekta ietvaros paredzētas divas septiņu stāvu dzīvojamās ēkas. Pavisam būs pieejami 116 pārdomāta plānojuma, mūsdienīgi divu, triju un četristabu dzīvokļi ar balkoniem vai terasēm.

Dzīvokļi pirkšanai tiek piedāvāti ar kvalitatīvu gala apdari, gaišiem vai tumšiem apdares materiāliem un augstvērtīgu santehniku. Papildus ir iespēja iegādāties pazemes vai virszemes autostāvvietas un noliktavu telpas.

Kvartāla iedzīvotāju ērtībām esošā teritorija tiks labiekārtota un apzaļumota, kā arī ierīkots iekšējais pagalms ar bērnu rotaļu laukumu, aktīvo sporta zonu ar trenažieriem dažādām vecuma grupām un novietnēm velosipēdiem.

Par Hepsor – 10 gadu izcilība dzīvojamā un biznesa vidē, zaļā domāšana, inovācijas un mūsdienu arhitektūra. Mēs esam viens no lielākajiem un strauji augošajiem īpašumu attīstītājiem Igaunijā, un četrus gadus virzāmies vienā virzienā arī Latvijā. Mēs ne tikai attīstām kvadrātmetrus, bet arī radām mājas cilvēkiem un uzņēmumiem.

Kontaktinformācija:
Olita Mestere,
Pārdošanas un mārketinga vadītāja,
olita@hepsor.lv
+371 26603222
https://hepsor.lv/kuldigasparks/

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.