Hepsor logo

“Hepsor” – Āgenskalns ir viens no pieprasītākajiem dzīvojamajiem rajoniem Rīgā

Atpakaļ

Pēdējo gadu laikā Āgenskalns kļuvis par dzīvošanai aizvien vairāk pieprasītu Rīgas apkaimi, par ko liecina cilvēku augošā interese par šajā rajonā īstenotajiem dzīvojamo namu projektiem. Arī Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs “Hepsor” to atzinis par vienu no pievilcīgākajām Rīgas daļām, kur meklēt mājvietu sev un savai ģimenei. Par Āgenskalna augošo vērtību liecina arī īpašuma iegādes cenas. 2020. gadā dzīvokļa cenas jaunajos projektos svārstījās no 2000 līdz 2200 eiro/m2, savukārt nākotnē tās varētu pieaugt no 2200 līdz pat 2500 eiro/m2.

Āgenskalns ir viens no senākajiem dzīvojamajiem rajoniem, kur vēsturisko, šim rajonam raksturīgo arhitektūru harmoniski papildina aizvien jauni nekustamo īpašumu projekti. Apkaimi īpaši pievilcīgu padara zaļie parki un skvēri, kas pavasarī, sakuru ieskauti, priecē rīdzinieku acis, bet ziemā un vasarā kalpo par atpūtas vietu kā ģimenēm ar bērniem, tā aktīvās atpūtas piekritējiem.

Nenoliedzami, viens no šīs apkaimes trumpjiem ir arī tās izcilā lokācija. Āgenskalns atrodas tuvu pilsētas centram un ir viegli sasniedzams ne tikai ar automašīnu, bet arī ar kājām, riteni, elektrisko skūteri vai sabiedrisko transportu. Arī lokācijā pieejamā infrastruktūra – tirdzniecības vietas, izglītības iestādes, kafejnīcas, restorāni un kultūras vietas, kur pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā, padara dzīvošanu šajā rajonā ērtu un patīkamu kā ģimenēm ar bērniem, tā jauniešiem un vecāka gada gājuma cilvēkiem. “Hepsor” skatījumā, Āgenskalns ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri dod priekšroku dzīvošanai zaļākā apkaimē, vienlaikus esot pavisam netālu no pilsētas centra.

Pēdējo trīs gadu laikā “Hepsor” Āgenskalnā ir uzsācis jau četrus daudzīvokļu namu projektus, kuru kopējais dzīvokļu skaits ir 180. Patreiz divi no īstenotajiem projektiem ir nodoti ekspluatācijā. Viens no tiem ir mūsdienīgs trīsstāvu nams Baložu ielā 7, kura dabīgā koka apdare ideāli iederas Baložu ielas apkaimē. Šim dzīvojamajam namam ir 18 dzīvokļi, no kuriem visi ir pārdoti. Savukārt otrs ir dzīvojamo māju projekts “Sentimento”, kas atrodas vēsturiskajās Āgenskalna Priedēs, Āgenskalna ielā 24. Šo dzīvojamo namu ar 28 dzīvokļiem raksturo mūsdienīga arhitektūra, funkcionalitāte, energoefektivitāte un komforts. Arī projektā “Sentimento” visi pieejami dzīvokļi ir pārdoti. Turpretim trešo “Hepsor” projektu Āgenskalnā – jaunu trīs stāvu namu ar 18 dzīvokļiem, kas atrodas Baložu ielā 9 – plānots nodot ekspluatācijā 2022. gada sākumā. Šobrīd šajā projektā ir palicis tikai viens brīvs dzīvoklis. Savukārt ceturtajā projektā  – “Kuldīgas Parks”, kas ir zaļš dzīvojamais kvartās ar divām ēkām, nesen ir uzsākti  būvniecības darbi. Visi četri projekti savas ārējās fasādes un novietojuma dēļ, kas turpina iesākto būvniecības tradīciju, labi iekļaujas Āgenskalna apkaimes apbūves ansamblī.

“SIA Hepsor” valdes loceklis Martti Krass atklāj: “Mēs novērtējam Āgenskalnu kā vienu no dzīvošanai pievilcīgākajiem un ērtākajiem rajoniem Rīgā. Mūsu galvenais mērķis ir radīt mājokļus, kas lieliski iederētos mākslinieciskajā Āgenskalna vidē. Līdz šim mums tas sevišķi veiksmīgi ir izdevies ar projektiem Baložu ielā 7 un 9, kur esam saglabājuši ēkas vēsturisko veidolu, papildinot to ar moderniem elementiem. “Hepsor” ir gandarīts, ka klienti izrāda uzticību, par savu mājvietu izvēloties kādu no mūsu radītajiem projektiem. Uzņēmums arī turpmāk vēlas pilnveidot šo apkaimi un radīt tajā vizuāli pievilcīgus, iederīgus un unikālus daudzdzīvokļu namus. Jau patreiz esam uzsākuši darbus pie jauna dzīvojamā kvartāla šajā apkaimē – “Kuldīgas parks”, kas, gluži kā visi iepriekšējie projekti, lieliski iederēsies Āgenskalna arhitektūras kopējā veidolā.”

Jaunākā nekustamo īpašumu attīstītāja dzīvojamo ēku projekta Āgenskalna apkaimē “Kuldīgas parks” būvniecības darbi tika uzsākti šī gada septembrī. Tuvākajos trīs mēnešos būvnieki veiks vērienīgus zemes darbus būvlaukuma sagatavošanai, inženiertīklu izbūves darbus, kā arī ēku pamatu būvniecību. Dzīvojamā kvartāla “Kuldīgas Parks“ projekts atrodas Gregora ielā 2A, un to ir plānots pabeigt 2023. gada pirmajā pusgadā. www.kuldigasparks.lv

Par “Hepsor”:

Uzņēmums ir dibināts Igaunijā 2011.gadā, kur līdz šim ir īstenoti vairāki nekustamā īpašuma projekti dzīvojamā un komercsegmentā. Latvijā “Hepsor” darbību uzsāka 2017.gada nogalē. Sadarbībā ar “Hepsor” saistīto būvniecības uzņēmumu “Mitt&Perlebach” tiek attīstīti vairāki projekti, piedāvājot klientiem iegādāties nekustamos īpašumus par kvalitātei atbilstošu cenu dzīvojamā segmentā. Tuvāko gadu laikā tiks veiktas vērienīgas investīcijas dzīvojamā un komercsegmentā, par ko informācija plašāk tiks sniegta pārskatāmā nākotnē.

Papildus informācija:
Madara Ceske
madara@hepsor.lv
25 664 774

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.