Hepsor logo

“Hepsor” jaunajā projektā “Annenhof Mājas”, Imantā nosvinēti Spāru svētki

Atpakaļ

Soli tuvāk savām jaunajām mājām ir 12 ģimenes, kas par savu mājvietu jau izvēlējušās topošo “Hepsor” jauno projektu “Annenhof Mājas” Imantā. Abās dzīvokļu ēkās ir sasniegts augstākais būvniecības punkts un maija nogalē projektā tika svinēti Spāru svētki.

Jaunās mājas atrodas Jūrmalas gatvē 74 – senu koku ieskāvumā, iepretim Anniņmuižas parkam, nelielā privātmāju rajonā un prom no Imantas centra rosības. Šobrīd aktīvi norit rezervāciju un pirmspārdošanas process, kur no kopumā 40 piedāvātajiem dzīvokļiem savus īpašniekus atraduši jau 18 mājokļi. Projekta piedāvājumā ir 2 – 4 istabu dzīvokļi, platībās no 51 – 84 m2, īpašu uzmanību pievēršot labi izgaismotām dzīves telpām ar plašiem logu stiklojumiem. Abas projekta mājas tiek būvētas vienlaicīgi, ēku celtniecībā liekot uzsvaru uz iespējami mazāku kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi. Plānots, ka projektu varēs nodot ekspluatācijā nākamā gada sākumā, neilgi pēc tam dodot iespēju uz jaunajām mājām pārcelties arī iedzīvotājiem.

Katrā “Annenhof Mājas” 3 stāvu mājā ir izbūvēti tikai 20 dzīvokļi, sniedzot iespēju izbaudīt kluba tipa dzīvošanas priekšrocības: mierīgu vidi, privātumu, pazīstamus kaimiņus un atbildīgu attieksmi. “Annenhof Mājas” izceļas ar gaumīgu arhitektūru – jauno māju fasādēs integrēta pelēku un brūnu toņu minerālo ķieģeļ-flīžu apdare un koka elementi, kas rada dabai pietuvinātu, estētisku un izsmalcinātu sajūtu. Visiem dzīvokļiem ir ārtelpas – terases pirmā stāva mājokļiem un lodžijas pārējiem dzīvokļiem. Plašās pirmā stāva mājokļu terases izbūvētas zemes līmenī, vienlaikus visam ārtelpu ansamblim saplūstot ar apkārtējo vidi. Uzturēt privātuma sajūtu palīdzēs arī apstādījumi un iekšpagalmā veidotais īpašais reljefs.

Abām mājām ir augstākā A+ energoefektivitātes klase, ar rekuperācijas sistēmu un individuālajiem skaitītājiem. Katrā mājā ir izbūvētas 11 atsevišķas noliktavas telpas un 39 virszemes autostāvvietas māju pagalmā. Nepieciešamības gadījumā tās varēs pielāgot elektroauto uzlādei. Tāpat teritorijā būs nodrošināta vieta velosipēdiem, kas atradīsies papildus ēkā zem nojums. Būtisks ieguvums mājām šajā apkaimē ir arī veloceliņa Rīga – Jūrmala tuvums, kas atrodas dažu minūšu attālumā.

Jaunā projekta būvniecībā norit ikdienas ciešā sadarbībā ar profesionāļiem no būvniecības uzņēmuma, ģenerāluzņēmēja “Mitt&Perlebach”. Projekta būvnieks “Mitt&Perlebach“ ir novērtēts un pieredzes bagāts būvniecības uzņēmums, kas specializējas daudzdzīvokļu ēku, noliktavu, ražošanas un tirdzniecības telpu būvniecībā.

Plašāka informācija par projektu un dzīvokļu iegādi:

Olita Mestere
olita@hepsor.lv
+371 26 603 222
hepsor.lv/annenhofmajas

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.