Hepsor logo

Hepsor pirmais projekts Mārupē jau drīzumā – Mārupes Dārzs – rezervē un piesakies jaunumiem pirmais!

Atpakaļ

Nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor nākamā gada pirmajā ceturksnī uzsāk jauna daudzdzīvokļu projekta būvniecību Mārupē, Lielajā ielā 45. Jaunais projekts Mārupes Dārzs sniedz iespēju būt pietiekami tuvu lielpilsētai ar visām tās ērtībām, vienlaikus baudot dabas tuvuma priekšrocības – mieru, svaigu gaisu, zaļo zonu klātesamību un ziedu valdzinošo aromātu. Mārupes dārzs atrodas Mārupes novada administratīvajā centrā pie Lielās ielas, strauji augošā Latvijas novadā ar attīstītu infrastruktūru – bērnudārzi, skolas, ģimnāzija, lielveikali, medicīnas pakalpojumu iestādes, lidosta un aktīvās atpūtas centri.

Projektu Mārupes dārzs veido 4 korpusi ar 23 komfortabliem dzīvokļiem katrā no tiem, kopā veidojot 92 divu, triju un četristabu dzīvokļus ar mūsdienīgiem risinājumiem un kvalitatīvu gala apdari. Jauno projektu papildinās bagātīgi apzaļumotā un apgaismotā teritorija ar īpašu atmosfēru, privātajām terasēm, balkoniem, velonovietnēm, autostāvietām, krāšņu koku un krūmu ieskautiem atpūtas stūrīšiem bērniem un pieaugušajiem, spēļu laukumu centrālajā pagalmā. Projekta arhitektūras pamatā ir konceptuāli spēcīgs, mūsdienīgs un oriģināls krāsu savienojums, ko veido gaiši pelēka, tumši sarkana, olīvu zaļa un tumši zila krāsa.

Dzīvokļi projektā ir pieejami iepriekšējai rezervācijai. Lai uzzinātu informāciju par piedāvājumu un pieteiktu dzīvokļu rezervāciju, aicinām interesentus sazināties ar pārdošanas projektu vadītāju Olitu Mesteri.

Līdz ar šiem jaunumiem interesentiem ir pieejama arī projekta mājas lapa, kur var pieteikties jaunumiem – hepsor.lv/marupesdarzs .

Kontakt informācija:
Olita Mestere,
Pārdošanas projektu vadītāja
olita@hepsor.lv
+37126603 222
https://hepsor.lv/marupesdarzs/

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.