Hepsor logo

“Hepsor” pirmais projekts Mārupē jau pārdošanā – “Mārupes Dārzs”– iespēja iegādāties mājokli iedvesmojošai dzīvei

Atpakaļ

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Hepsor” ir saņēmis būvatļauju jauna daudzdzīvokļu projekta būvniecībai Mārupē, Lielajā ielā 45, kur drīzumā plānots uzsākt būvniecības darbus. Apzinoties lielo interesi, par jaunu, perspektīvu mājokļu iegādi, jaunajā projektā “Mārupes Dārzs” ir uzsākta dzīvokļu iepriekš pārdošana.

Projektu Mārupes Dārzs veido 4 korpusi ar 23 komfortabliem dzīvokļiem katrā no tiem, kopā veidojot 92 divu, triju un četristabu dzīvokļus ar mūsdienīgiem risinājumiem un kvalitatīvu gala apdari. Jauno projektu papildinās bagātīgi apzaļumotā un apgaismotā teritorija ar īpašu atmosfēru, privātajām terasēm, balkoniem, velonovietnēm, autostāvietām, krāšņu koku un krūmu ieskautiem atpūtas stūrīšiem bērniem un pieaugušajiem, spēļu laukumu centrālajā pagalmā.

Šis projekts sniedz iespēju būt pietiekami tuvu lielpilsētai ar visām tās ērtībām, vienlaikus baudot dabas tuvuma priekšrocības – mieru, svaigu gaisu, zaļo zonu klātesamību un ziedu valdzinošo aromātu. “Mārupes Dārzs” atrodas Mārupes novada administratīvajā centrā pie Lielās ielas, strauji augošā Latvijas novadā ar attīstītu infrastruktūru – bērnudārzi, skolas, ģimnāzija, lielveikali, medicīnas pakalpojumu iestādes, lidosta un aktīvās atpūtas centri.

Dzīvokļu iegādei  “Mārupes Dārzs” projektā ir iespējamas dažādas labvēlīgas kreditēšanas iespējas, tai skaitā jaunie speciālisti un ģimenes ar bērniem var izmantot “Altum” atbalsta programmu nekustamā īpašuma iegādei ar samazinātu finanšu līdzdalību. Lai uzzinātu vairāk par projektu un iegādes iespējām, aicinām sazināties ar nekustamā īpašuma attīstītāja “Hepsor”,  “Mārupes Dārzs” projekta pārdošanas vadītāju Olitu Mesteri, +371 2660322, kā arī iepazīties projekta mājas lapā hepsor.lv/marupesdarzs.

Kontaktinformācija:
Olita Mestere,
Pārdošanas projektu vadītāja
olita@hepsor.lv
+37126603 222
https://hepsor.lv/marupesdarzs/

“Hepsor AS” (www.hepsor.ee) ir viens no visstraujāk augošajiem īpašumu attīstītājiem Igaunijā dzīvojamā un komerciālā nekustamā īpašuma segmentā. Pēdējo desmit gadu laikā “Hepsor” ir uzbūvējis vairāk nekā 1300 mājokļu un 15 000 m2 komercplatību. “Hepsor” bija pirmais nekustamo īpašumu attīstītājs Baltijas valstīs, kurš ieviesa vairākus inovatīvus inženiertehniskos risinājumus, padarot ēkas energoefektīvākas un līdz ar to arī videi draudzīgākas. Uzņēmuma portfelī ir 23 attīstības projekti ar kopējo pārdodamo platību 146 000 m2.

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.