Hepsor logo

“Hepsor” pirmais “StokOfiss” Latvijā nodots ekspluatācijā

Atpakaļ

Pilnībā noslēgusies nekustamo īpašumu attīstītāja “Hepsor” jaunā biznesa kompleksa “StokOfiss” būvniecības pirmā kārta, nododot ekspluatācijā projektu “StokOfiss U30“. Jaunā ēka, kas atrodas Rīgā – Dreiliņos, Ulbrokas ielā 30, ir pilnībā iznomāta un nodota nomniekiem. Papildus esošajam projektam, Hepsor plāno 2023 sākt otrās ēkas būvniecību, kas atrodas blakus esošajā zemes gabalā. Kopumā abu moderno un Latvijai savā ziņā unikālo biznesa kompleksu celtniecībā plānots investēt ap 20 miljoniem eiro.

“StokOfiss U30“ komercplatība ir 3640 kvadrātmetri, četri nomnieki: “Douglas Latvia”, “Strongpoint”, “MV Music” (muzikasveikals.lv) un “Noto Latvia”. Kompleksa pirmajā stāvā atrodas tirdzniecības platības, noliktavas un palīgtelpas. Savukārt otrajā stāvā izvietotas telpas birojiem. Tāpat klientu un darbinieku vajadzībām izveidota arī plaša bezmaksas autostāvvieta 84 automašīnām.

“Kompleksa telpas projektētas galvenokārt tādu uzņēmumu vajadzībām, kam ir svarīgi, lai tirdzniecības vieta vai birojs atrastos blakus noliktavai. Šodien tā ir liela priekšrocība, jo Rīgā ir sarežģīti atrast komerciālo platību uzņēmumiem, kas vēlas atrasties vienlaikus modernās un energoefektīvās telpās, kam blakus būtu gan noliktava, gan ērti pieejama stāvvieta kā klientiem, tā arī loģistikas transportam. To, ka pieprasījums pēc šāda veida komercplatībām ir, apliecina fakts, ka “StokOfiss U30“ telpas atrada savus īrniekus vēl labu laiku pirms to nodošanas ekspluatācijā,” stāsta “Hepsor” valdes loceklis Martti Krass.

Martti Krass arī norāda, ka šim projektam, kas tik veiksmīgi uzsākts, plānots turpinājums – otrā būvniecības kārta ar nosaukumu “Stokofiss U34”: “Šis komplekss atradīsies turpat blakus – Rīgā, Ulbrokas ielā 34. Mēs turpinām ar tādu pašu plānojumu, kāds ir StokOfiss U30 kompleksam, bet pievienojot klāt vairāk biroju platības. Lai gan otrās kārtas biznesa komplekss atrodas vēl projektēšanas stadijā, ir paredzams, ka tas varētu noslēgties 2024. gadā. Telpu izkārtojums šajā projektā varētu būt līdzīgs, jo kļuvis skaidrs, ka vismaz Latvijas tirgū ir pieprasījums pēc tāda koncepta komerciālajām platībām, kādas “Hepsor” šobrīd ir uzsācis attīstīt.”

Projekta “StokOfiss U30” ģenerālais būvuzņēmējs bija “Mitt&Perlebach”, savukārt telpu iznomāšanas un nomas nosacījumu jautājumus koordinēja “Colliers International” zemes un industriālo platību komandas pārstāvji. Partneru darbu atzinīgi vērtē arī “Hepsor” valdes loceklis Martti Krass, sakot: “Būvniecība noritējusi, kā cerēts, tādēļ esam pateicīgi mūsu partnerim “Mitt&Perlebach” par ieguldījumu šajā projektā. Un vēl mēs augstu vērtējam veiksmīgo sadarbību ar “BigBank” Latvijas filiāli, kā arī ceram uz tās atbalstu turpmāko projektu realizācijā. ”

 “Hepsor” darbojas Igaunijā un Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus un šajā laikā ir realizēti jau 26 nekustamo īpašumu projekti ar kopējo pārdodamo platību 177 000 kvadrātmetri. Biznesa komplekss “StokOfiss” ir nekustamo īpašumu attīstītāja piektais realizētais projekts Latvijā un pirmais projekts tieši komerciālo platību segmentā.

“Hepsor” ir viens no pirmajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Baltijas valstīs, kas ieviesa vairākus inovatīvus inženiertehniskos risinājumus, lai uzbūvētās ēkas būtu energoefektīvākas un līdz ar to arī videi draudzīgākas. Uzņēmumam ir liela pieredze šajā jomā, un tādēļ arī abi jaunie “StokOfisu” projekti tiek veidoti ar lielu uzsvaru uz energoresursu taupīšanu.

Plašāka informācija – Madara Ceske,
SIA “Hepsor” mārketinga un pārdošanas vadītāja

Tālrunis: +371 25664774, e-pasts: madara@hepsor.lv

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.