Hepsor logo

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

Atpakaļ

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Hepsor” ziņo, ka pirmajā Latvijā attīstītajā daudzdzīvokļu projektā Āgenskalnā, Baložu ielā 7 ir pārdoti visi 18 dzīvokļi
 

Trīsstāvu ēkā iegādei tika piedāvāti 7 divistabu, 5 trīsistabu un 6 četristabu dzīvokļi ar pilnu apdari platībā no 40 līdz 87 m2. Ēkas tika projektēta sadarbībā ar arhitektu biroju “Tectum”, tās autors – arhitekts Uldis Bērziņš. Visi dzīvokļi aprīkoti ar balkonu vai terasi. Papildus katram dzīvoklim bija pieejama noliktava, kas izvietota ēkas pagrabstāvā personisko mantu uzglabāšanai. Iedzīvotāju ērtībām projekta slēgtajā teritorijā ir nodrošinātas 11 autostāvvietas, labiekārtota atpūtas zona un bērnu rotaļu laukums. 

Ēkas dzīvokļu tirdzniecība tika uzsāka 2018.gada septembrī vienlaikus ar tās būvniecību. Lai arī klientu interese par dzīvokļu rezervāciju līdz ēkas celtniecības pabeigšanai vērtējama kā augsta, kā aktīvāko pārdošanas posmu attīstītājs min periodu pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā 2019.gada decembrī. Projekts pilnībā tika realizēts 24 mēnešu laikā. Dzīvokļu pārdošanas vidējā cena – 2450 EUR/m2. 

“Hepsor SIA” valdes loceklis Martti Krass pauž gandarījumu par paveikto pirmā projekta Rīgā realizācijā: “”Hepsor” novērtē Āgenskalnu kā vienu no pievilcīgākajiem Rīgas rajoniem, kur attīstīt jaunos projektus. Liels lepnums par komandas darba rezultātiem un kopīgi paveikto, lai pilnveidotu pilsētvidi un radītu tajā vizuāli pievilcīgus, iederīgus un unikālus daudzdzīvokļu projektus. Projekta realizācijā tika piemērota ilggadējā Igaunijas labā prakse būvniecības projektu realizācijai. Turpināsim jaunu projektu būvniecību Āgenskalnā arī nākotnē”. 

Dzīvokļus projektā galvenokārt iegādājušies ekonomiski aktīvie Pārdaugavas iedzīvotāji, kuri novērtē Āgenskalna sniegtās priekšrocības – klusumu un mieru, zaļo vidi, apkārtni caurvijošo radošo auru un iespēju viegli iekļauties pilsētas steidzīgajā ritmā. Viena no projekta lieliskākajām priekšrocībām, kas šķita īpaši pievilcīga ģimenēm ar bērniem, – slēgts omulīgs un zaļš pagalms ar tajā saglabātiem vēsturiskajiem kokiem, kuru paēnī baudīt gluži vai privātmājas vidi un patīkamu atelpu no vasaras karstuma. 

Klienti, kas nepaguva iegādāties kādu no piedāvājumā esošajiem dzīvokļiem Baložu ielas 7 projektā un tomēr vēlas rast mājvietu Āgenskalna apkaimē, drīzumā varēs pieteikties dzīvokļu iegādei jaunajā “Hepsor” daudzdzīvokļu projektā turpat kaimiņos – Baložu ielā 9. Pārdošanu plānots uzsākt līdz oktobra beigām, par ko informācijā sekos. 

Projektu ir īstenojis Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs “Hepsor”. Uzņēmums darbojas Latvijā kopš 2017. gada nogales un sadarbībā ar Igaunijas būvuzņēmēju “Mitt&Perlebach” īsteno vairākus dzīvojamos projektus galvaspilsētas klusajā centrā un Āgenskalnā, kā arī attīsta komerctelpas Rīgas pievārtē. Tuvāko gadu laikā “Hepsor” veiks vērienīgas investīcijas ne tikai dzīvojamā, bet arī komercsegmentā, tostarp Daugavas labā krasta apbūves projektā “Krasta City”.

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.