Hepsor logo

Iepazīsties! Hepsor jaunais projekts Imantas aleju ielokā – “Annenhoff Mājas”

Atpakaļ

Šomēnes, līdz ar valsts svētku pacilājošajām sajūtām, pirmie būvniecības darbi uzsāksies zemesgabalā Jūrmalas gatvē 74, kur laikā līdz 2024. gada beigām taps divu mazstāvu dzīvojamo ēku projekts “Annenhoff Mājas”. Šis būs Igaunijas nekustamā īpašuma attīstītāja “Hepsor” jau astotais dzīvojamā segmenta projekts Latvijā.  

Projekta vizualizācijas liecina, ka “Annenhof Mājas” kļūs par apkaimes dzīvojamo projektu, uz kuru atskatīsies ne viens vien garāmgājējs. Radīt jaunus projektus šādās vietās nekustamā īpašuma attīstītājiem ir kā patīkams izaicinājums, kad nenovērtējamu ieguldījumu visā procesā sniedz vēsturiski veidojusies apkārtnes ainava ar seno muižkungu veidotām koku alejām, kas saglabājušās vēl šodien un priecēs jauno “Annenhof Mājas” iedzīvotājus, tiem dodoties savās ikdienas gaitās.

Jauno māju fasādēs integrēta tumši pelēku toņu ķieģeļu faktūra un koka elementi, kas rada dabai pietuvinātu, estētisku un izsmalcinātu sajūtu, ko paspilgtina plašas pirmā stāva mājokļu terases. Tās izbūvētas gluži kā privātmājās – zemes līmenī, vienlaikus visam ārtelpu ansamblim saplūstot ar apkārtējo vidi. Uzturēt privātumu palīdzēs arī apstādījumi un teritorijas īpašais reljefs.

Kādus dzīvokļus varēs iegādāties “Annenhoff Mājas” ēkās?

“Annenhof Mājas” projekts ir orientēts uz rūpēm par videi draudzīgu dzīvesstilu un iedzīvotāju ikdienas ērtībām. Katrā mājā tiks izbūvētas 11 atsevišķas noliktavas telpas, kuras varēs iegādāties, piemēram, mazāku platību dzīvokļu saimnieki, lai uzglabātu dažādas sezonālas vai retāk izmantojamas mantas, kā arī būs iespēja iegādāties tādus dzīvokļus, kuros šādas mantu glabātuves būs iebūvētas pašā dzīvoklī. Papildu dzīvošanas vietu sniegs arī ārtelpas, kuras būs pieejamas visiem dzīvokļiem – terases pirmā stāva mājokļiem un lodžijas pārējiem dzīvokļiem. Iedzīvotāju ērtu ikdienas ritmu nodrošinās arī 39 virszemes autostāvvietas māju pagalmā, kuras, ņemot vērā augošo elektroauto popularitāti, būs iespējams pārveidot arī par elektro automobilim piemērotu mājvietu.

Projektam tiks izveidots pārdomāts vides plānojums, akcentu liekot uz mierīgu rekreācijas zonu. Tā ietver slēgtu un labiekārtotu teritoriju, sētu, bruģējumu un bagātīgu apzaļumojumu – no agra pavasara līdz vēlam rudenim iedzīvotājus priecēs lapu koki, ziemcietes, puķu ziedēšana un zaļie dzīvžogi. Tiks izbūvēti arī divi rotaļlaukumi dažāda vecuma bērniem un atpūtas vietas ar soliņiem. Tāpat teritorijā būs nodrošināta vieta velosipēdiem.

Projekts īpaši pievilcīgs būs tiem, kas novērtē infrastruktūras ērtības, ko sniedz Rīgas centra tuvums – veikali, kafejnīcas, ārstniecības iestādes, skolas, velo infrastruktūra un transporta dažādība tikai dažu soļu attālumā. Būtiska nianse – attīstot projektu, paredzēti arī divi gājēju celiņi no teritorijas, gan uz Jūrmalas gatvi, gan uz Imantas 8. līniju. Abi gājēju celiņu vārtiņi būs aprīkoti ar piekļuves kontroles sistēmu. Rīgas centrs būs sasniedzams aptuveni 15 minūtēs, Jūrmala – 20 minūtēs, Lidosta Rīga – 12 minūtēs, bet T/C Spice – 12 minūšu laikā. Būtisks ieguvums mājām šajā apkaimē ir arī veloceliņa Rīga – Jūrmala tuvums, kas atrodas dažu minūšu attālumā.

Šobrīd pirmie 6 projekta dzīvokļi jau ir rezervēti un plānots, ka mājokļi jaunajiem īpašniekiem būs pieejami 2025. gada pirmajā ceturksnī. Vairāk iespējams uzzināt: https://hepsor.lv/annenhofmajas vai sazinoties ar pārdošanas projektu vadītāju Olitu Mesteri, olita@hepsor.lv; +371 26 603 222

Projekta attīstītājs ir “Hepsor” – viens no lielākajiem un visstraujāk augošajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Igaunijā, turklāt jau sešus gadus darbojas arī Latvijā. Savukārt projekta būvnieks “Mitt&Perlebach“ ir novērtēts un pieredzes bagāts būvniecības uzņēmums, kas specializējas uz daudzdzīvokļu ēku, noliktavu, ražošanas un tirdzniecības telpu būvniecībā. 

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.