Hepsor logo

Jau drīzumā Hepsor uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

Atpakaļ

Nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor 2020.gada rudenī uzsāks jaunas daudzdzīvokļu ēkas būvniecību Āgenskalnā, kvartālā starp Ernestīnes, Kapseļu un Baložu ielām. Projekta ietvaros tiks nojaukta esošā ēka un tās vietā uzcelts jauns trīs stāvu nams ar 18 dzīvokļiem, saglabājot vēsturiskās ēkas veidolu.

Jaunbūves veidols laika gaitā ir ticis mainīts atbilstoši tā brīža īpašnieku vēlmēm. Cienot vēsturi un vēloties saglabāt Āgenskalnam raksturīgo apbūvi, vēsturiskās ēkas apjomā tiks saglabāts tās ārējais veidols, tostarp neparastais tornītis, savukārt jaunajā ēkas daļā dominēs askētiskas formas, kas lieliski iekļausies ēkas kopējā veidolā. Mūra ēkas fasādes dabīgo koka apdari papildinās arī mūsdienīgāki materiāli ‒ skārds un metāls.

Ēkā būs 18 divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar kvalitatīvu gala apdari. Katrs no ēkas dzīvokļiem būs veidots tā, lai savam īpašniekam kļūtu par vietu, kur justies piederīgam un laimīgam. Ienākot un atstājot aiz durvīm ikdienas raizes un pilsētas kņadu, ikviens iemītnieks spēs atrast silto un sirdij tuvo māju sajūtu un atskārst ‒ jā, šajā vietā manas mājas beidzot ir nokļuvušas mājās.

Īpašnieku ērtībām Baložu ielas 9 projektā būs pieejamas noliktavas telpas un 15 autostāvvietas, kā arī labiekārtots, apzaļumots un slēdzams pagalms ar nelielu bērnu spēļu laukumu.

“Hepsor skatījumā, Āgenskalns ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri dod priekšroku dzīvošanai zaļākā apkaimē, vienlaikus esot pavisam netālu no pilsētas centra. Topošā daudzdzīvokļu ēka ir jau trešais “Hepsor” projekts šajā rajonā. Tā kopā ar Baložu ielas 7 ēku – mūsu projektu, kas jau ir izpārdots – piešķirs jaunu izskatu šim Āgenskalna kvartālam. Ēkas fasādes dizainā sastapsies gan moderna, gan senāka stila arhitektūra, ēkai dabiski iekļaujoties apkārtnes apbūves ansamblī un dodot savu ieguldījumu Āgenskalna vēstures saglabāšanā,” stāsta “Hepsor” pārstāvis Martti Krass. Līdz ar Baložu ielas 9 projekta būvniecību, Āgenskalnā tiks būtiski uzlabota vides infrastruktūra un piedāvāta klientu aizvien pieaugošajām prasībām piemērota mājvieta. Šā projekta īstenošanā plānots ieguldīt 2,5 miljonus eiro. Ēku plāno nodot ekspluatācijā 2021. gada oktobrī.

Āgenskalns kļūst par dzīvošanai aizvien vairāk pieprasītu Rīgas rajonu. Apkārtnes veikali, skolas, bērnudārzi un transports padara dzīvošanu ērtu, bet  daudzi zaļie parki un skvēri sniedz plašas iespējas kā mierīgai, tā arī aktīvai atpūtai, veidojot Āgenskalnu arvien pievilcīgāku, it īpaši ģimenēm ar bērniem. Rajona atrašanās vieta ir izdevīga ‒ tuvu Rīgas centram, ko var ātri sasniegt ne tikai ar automašīnu, bet arī ar kājām vai sabiedrisko transportu.

Kontaktinformācija:
Elīna Ozola,
mārketinga un pārdošanas vadītāja,
elina@hepsor.lv
+371 29224774
https://balozu9.lv/

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.