Hepsor logo

Jaunais mājokļu projekts “Mārupes Dārzs” ir nodots ekspluatācijā

Atpakaļ

Nekustamo īpašumu attīstītāja Hepsor jaunais projekts “Mārupes Dārzs”, kas atrodas Mārupē, Lielajā ielā 45 ir nodots ekspluatācijā un jau vasarā varēs uzņemt vairāk nekā 90 ģimenes jaunajās mājās. Jauno dzīvokļu īpašniekiem būs mājoklis ēkā ar augsto A energo efektivitātes klasi. Lielākā daļa pārdomāti plānoto dzīvokļu ar augstvērtīgo apdari jau ir atraduši savus saimniekus!

“Hepsor” vadītājs, valdes loceklis Matti Krass pateicas par dāvāto uzticību radīt videi un ģimenēm draudzīgās mājas Mārupē. “Šis ir mūsu pirmais projekts Mārupē, un jau uzskatāms par īstu veiksmes stāstu, kas bauda ļoti lielu interesi. Ar šo projektu mēs vēlējāmies radīt modernu dzīves telpu, kurai ir iedvesmojoša arhitektūra ar energoefektīviem risinājumiem  apvienojumā ar labiekārtotu vidi un dārza konceptu. Apzaļumoti pagalmi ir pašsaprotama modernas dzīves vides sastāvdaļa, taču šeit mēs tiešām vēlējāmies radīt īstenu, veldzējošu dārzu ģimenes atpūtai. Te aci priecēs gan krāšņi sezonas ziedi un dekoratīvie stādījumi, gan augļukoki un krūmi, kā arī ogulāji mazajiem kārumniekiem!  Man ir patiess prieks, ka Latvijas iedzīvotāji uzticas un novērtē mūsu centienus!”

“Mārupes Dārza“ projektu veido 4 korpusi ar 23 komfortabliem dzīvokļiem ar balkoniem vai terasēm katrā no tiem. Līdzās pārdomātajai arhitektūrai apkārtējo vidi ieskauj skaņas, smaržas un vizuālais baudījums – visa gada garumā iedzīvotājus priecē pārdomāts un māju toņiem pieskaņots dārzs. Tas nozīmē iespēju baudīt tīra un svaiga gaisa piesātinātu dzīvi dažādu koku un ziedu ielokā.

Tikpat nopietna uzmanība kā zaļojošajiem dārziem pievērsta arī praktiskiem un tehniskiem risinājumiem, lai dzīvošana jaunajās Mārupes mājās būtu ne vien vizuāli baudāma, bet arī ērta, komfortabla un ilgtspējīga. Piemēram, uz māju jumtiem uzstādīti saules kolektori un ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kas palīdz nodrošināt A klases energoefektivitāte un samazināt rēķinus ikmēneša maksājumiem. Katrā ēkas korpusā ir viena kāpņu telpa ar liftu, ir pieejamas noliktavas, 138 autostāvvietas, 94 velonovietnes, kā arī ratiņu novietnes ēkas 1. stāvā. Teritorijā nodrošināta video novērošana, kā arī tā ir bagātīgi apzaļumota un apgaismota, un pagalms papildināts ar atpūtas zonām un spēļu laukumiem.

Ja arī Jūs par savām jaunajām mājām vēlaties iegādāties kādu no “Mārupes Dārzs” jaunajiem un mājīgajiem dzīvokļiem, sazinieties ar “Hepsor” pārstāvi:

Olita Mestere
Pārdošanas projektu vadītāja
olita@hepsor.lv
+371 26603222

“Hepsor AS” ir viens no ātrāk augošajiem dzīvojamo un rūpniecisko nekustamo īpašumu attīstītājiem Igaunijā un Latvijā. Pēdējo desmit gadu laikā “Hepsor” ir izveidojis vairāk nekā 1400 mājokļus un 23 000 m2 lielu komercplatību. “Hepsor” bija pirmais nekustamā īpašuma attīstītājs Baltijas valstīs, kas ieviesa vairākus inovatīvus inženiertehniskos risinājumus, lai uzbūvētās ēkas būtu energoefektīvākas un līdz ar to – videi draudzīgākas. Uzņēmums ir attīstījis 26 projektus ar kopējo pārdodamo platību 177 000 m2.

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.