Hepsor logo

Jaunajā projektā Strēlnieku ielā 4b ir atklāti divi DEMO dzīvokļi. Iespēja pirkt vai īrēt!

Atpakaļ

Tuvojoties brīdim, kad ēka tiks nodota ekspluatācijā, tiek atklāti divi DEMO dzīvokļi Jaunajā projektā Strēlnieku ielā 4b. Projekta īstenotājs ir Igaunijas nekustamā īpašuma attīstītājs Hepsor, kam šis ir trešais īstenotais daudzdzīvokļu projekts Rīgā. Jaunajā projektā ir pieejami piecdesmit dzīvokļi  ar kvalitatīvu gala apdari iegādei un īrei. Īres dzīvokļi tiks aprīkoti ar jaunām, mūsdienīgām mēbelēm un sadzīves tehniku.

“Esam gandarīti, ka jau drīzumā ekspluatācijā tiks nodota Hepsor ēka Rīgas klusajā centrā, kur pilsētas iedzīvotājiem būs pieejami vairāki nelielu platību ērti un funkcionāli dzīvokļi. Ceram, ka mūsu projekts noteiks jaunu kvalitātes standartu jauno dzīvokļu iegādes un īres tirgū. Dzīvokļi ir lieliska ilgtermiņa investīcija, ko nākotnē novērtēs ikviens to īpašnieks,” teic Martti Krass.

Ikvienam interesentam no 16.jūnija ir iespēja apskatīt divus pilnībā aprīkotus DEMO dzīvokļus. To dizaina risinājumi izstrādāti sadarbībā ar interjera dizaineri Aneti Antoneviču. “Ir liels izaicinājums rast dizaina risinājumus, kas neaizņem telpu, ir izteikti funkcionāli, mūsdienīgi un vienlaikus estētiski. Gandarījums par šiem skaistajiem dzīvokļiem, kuros nav nekā lieka,“ teic dizainere. Anete uzskata, ka interjera dizaina mērķis ir apvienot funkcionalitāti ar estētiku, lai radītu labsajūtu jebkurā telpā ikviena cilvēka dzīvē. Šāda tipa dzīvokļu aprīkošanā svarīgākais ir iekārtot telpu tā, lai tajā atrastos viss ikdienai nepieciešamais, radot ērtības un māju sajūtu. Modernais minimālisms šobrīd ir viens no populārākajiem dizaina virzieniem, kas atspoguļo centienus atvieglot mājokļa iemītnieka ikdienas gaitas.

Demo dzīvokļi aprīkoti ar kvalitatīvām, Latvijā ražotām iebūvētajām mēbelēm, kas ir funkcionāli nodrošina ar visu nepieciešamo un veido kopēju dizaina stilu. Ir izvēlēti neitrāli, vienlaikus izteiksmīgi risinājumi, mijiedarbojoties dažādiem pelēkiem, brūniem un koka toņiem. Pārējās mēbeles un interjera priekšmeti ir izvēlēti šī brīža aktuālajās sūnu zaļajā, sinepju dzeltenajā un tumši zilajā krāsā kā akcenti. Mainoties interjera tendencēm, vienmēr ir iespēja pamainīt brīvi stāvošās mēbeles vai aksesuārus, savukārt iebūvētajiem risinājumiem ir svarīgi būt ilgtspējīgiem!

Ēkā ir pieejami piecdesmit dzīvokļi 23-46 m2 platībā, tostarp pieci divstāvu dzīvokļi, kas izvietoti ēkas augšstāvos. Iedzīvotājiem ir pieejams apzaļumots pagalms ar atpūtas zonu un velosipēdu novietnēm. Iedzīvotāju ērtībām un drošībai būs pieejams ietilpīgs lifts un videonovērošanas sistēma.

Ēkā tiks piedāvāti dzīvokļi gan iegādei, gan īrei. Visi dzīvokļi ir ar kvalitatīvu gala apdari. Īrei piedāvātie dzīvokļi ir pilnībā aprīkoti un mēbelēti. Dzīvokļu iegādes cena ir sākot no 72 900 EUR. Mēbelēta vienistabas dzīvokļa īres cena ir sākot 450 EUR mēnesī, divistabu dzīvokļa īres cena – sākot 550EUR  mēnesī.

Uzņēmējiem, kuri vēlas attīstīt biznesu Klusajā centrā, būs pieejamas vairākas komerctelpas ēkas pirmajā stāvā. Informācija par komerctelpu nomu un iegādi iespējams saņemt pēc pieprasījuma.

Aicinām ikvienu interesentu pieteikt tikšanos ar pārdošanas speciālistiem klātienē, lai izvēlētos sev piemērotāko dzīvokli vai telpas jaunajā projektā. Piesakies apskatei un rezervē īres dzīvokli jau tagad!

Kontaktinformācija
Elīna Ozola,
Mārketinga un pārdošanas vadītāja
elina@hepsor.lv
+371 29 224 774
https://strelnieku4b.lv/

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.