Hepsor logo

“Nameja Rezidencē” Pārdaugavā svin Spāru svētkus

Atpakaļ

Nekustamā īpašuma attīstītājs “Hepsor” sadarbībā ar pieredzes bagāto būvkompāniju “Mitt& Perlebach” turpina aktīvu būvniecību Āgenskalna dzīvojamajā projektā “Nameja Rezidence”, kur nupat sasniegta Spāru svētkiem atbilstoša būvniecības stadija ēkas konstrukcijas sasniegušas savu augstāko punktu.

Jaunais projekts atrodas Raņķa dambī 5 – pavisam netālu no Latvijas Nacionālās bibliotēkas un īsas pastaigas attālumā no Uzvaras, Arkādijas, Lucavsalas atpūtas parka un Māras dīķa. Jaunajā mājokļu namā ir iespēja iegādāties kopumā 38, 1 – 4 istabu dzīvokļus, platībās no 30 – 103 m2. Šobrīd 10 no rezidences dzīvokļiem jau ir pārdoti.

Sadarbībā ar būvkompāniju “Mitt&Perlebach” jaunā projekta “Nameja Rezidence” būvniecība tika uzsākta šī gada sākumā. Pēc aktīvas būvniecības vasaras periodā, septembrī ir sasniegts augstākais ēkas konstrukcijas punkts, kas ir nozīmīgs solis projekta attīstībā.

Jauno projektu raksturo premium klases dzīvokļi, kas balstīti kvalitātē un komfortā, ļaujot baudīt īpašu atmosfēru un piederību Āgenskalna apkaimei. Jaunajiem mājokļiem ir funkcionāli un ērti plānojumi, plaši logi (PVC trīskāršā stikla paketes logi, kas sniegsies 2,4 m augstumā, kā arī stūra logi ar dekoratīvām logailu skārda apdarēm), īpaši patīkams skats paveras no augstāko stāvu mājokļiem, vērojot galvaspilsētas saullēktus un saulrietus. Griestu augstums telpās sasniedz 2,65 m. Lielākajai daļai dzīvokļu būs balkoni vai terases. Projektā izmantotie apdares materiāli ir izvēlēti balstoties uz “Hepsor” profesionāļu zināšanām un inovācijām nozarē, apdares izvēles tendencēm mājokļos, kā arī ņemot vērā klientu gaumi un pieprasījumu.

Ēkai veikts energoefektivitātes novērtējuma aprēķins un tas atbilst A+ klasei ar kopējo energoresursu patēriņu, kas nepārsniedz 30 kWh/m2 gadā. Projektam ir centralizēta pilsētas ūdens un siltuma apgāde, katram dzīvoklim paredzēts aukstā un karstā ūdens patēriņa skaitītājs un grīdas apkures sistēma ar katrai istabai atsevišķi regulējamu siltuma režīmu. Tāpat katram dzīvoklim ir nodrošināta mehāniskā ventilācija ar rekuperāciju, kas ar siltuma atguves metodi nodrošina svaiga un tīra gaisa pieplūdi bez logu atvēršanas.

Iedzīvotāju ērtībām bus pieejamas 29 autostāvvietas (18 virszemes un 11 pazemes stāvvietas, sagatavota infrastruktūra elektroauto uzlādes staciju uzstādīšanai), 38 mantu noliktavas apsildītā pagrabstāvā, kā arī velo un bērnu ratiņu novietnes. Katrā dzīvoklī uzstādīts namrunis un teritorijā tiks nodrošināta video novērošana. Ēkai paredzēts mūsdienīgs lifts

Dzīvokļu ēka un esošie koki gar zemesgabala robežu veidos noslēgtu, privātu un labiekārtotu iekšpagalmu, kas paredzēts iedzīvotāju labsajūtai un brīvā laika pavadīšanai, kā arī auto novietošanai. Pagalma labiekārtojumu veidos bruģēti gājēju celiņi, iekopts zāliens un ainaviski veidoti apstādījumi. Teritorija tiks izgaismota un apjozta ar dzīvžogu. Lai atpūta mājas iekšpagalmā radītu prieku un būtu pilnvērtīga arī jaunākajai paaudzei, labiekārtojumā iekļauts bērnu rotaļu laukums ar smilšu kasti, batutu un šūpolēm. Iebraukšanai teritorijā plānota paceļamā barjera ar attālināto vadības funkciju.

 “Hepsor“ ir viens no lielākajiem un visstraujāk augošajiem nekustamā īpašuma attīstītājiem Igaunijā, turklāt jau piecus gadus darbojas arī Latvijā. Būvnieks “Mitt & Perlebach“ ir novērtēts un pieredzes bagāts būvniecības uzņēmums, kas specializējas uz daudzdzīvokļu ēku, noliktavu, ražošanas un tirdzniecības telpu būvniecībā. Projekta arhitekti Diānas Zalānes projektu birojs, spēj saredzēt arhitektūru kā kompromisu starp klienta sajūtām/ vēlmēm un starp biroja profesionālajām ambīcijām. Savukārt par ēkas interjera dizaina risinājumiem rūpējas Londonā praktizējoša dizainere Elīna Jukuma.

Projekta pabeigšana un nodošana ekspluatācijā plānota 2024. gada vasaras noslēgumā.

Vairāk par jauno projektu “Nameja Rezidence“ uzzini hepsor.lv/namejarezidence vai sazinoties ar mūsu pārstāvi –
Olita Mestere,
olita@hepsor.lv,
+371 26 603 222

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.