Hepsor logo

Nasdaq sveic Hepsor ar akciju iekļaušanu Baltijas Oficiālajā sarakstā

Atpakaļ

Rīga/Tallina/Viļņa, Nasdaq Baltijas tirgus, 2021. gada 26. novembrī – Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) paziņo par Hepsor [biržas kods: HPR1T], kas ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Igaunijā, akciju iekļaušanu biržas Nasdaq Tallinn Baltijas Oficiālajā sarakstā no 2021. gada 26. novembra.

Hepsor akciju iekļaušana biržā notiek pēc uzņēmuma akciju publiskā piedāvājuma (IPO), kura rezultātā uzņēmums piesaistīja 10 milj. eiro. Piedāvājumā kopumā piedalījās 19 621 investoru, un pieprasījums piedāvāto akciju apjomu pārsniedza 8,7 reizes.

“Hepsor akciju publiskais piedāvājums ir trešais lielākais IPO Baltijas vēsturē pēc investoru skaita. Protams, ir ļoti patīkami redzēt, ka arvien vairāk igauņu vēlas būt daļa no ambiciozo Igaunijas uzņēmumu izaugsmes stāsta, un vienlaikus arvien vairāk uzņēmumu kapitāla piesaistei izvēlas biržu, radot iespēju cilvēkiem kļūt par šo uzņēmumu līdzīpašniekiem,” teica Nasdaq Tallinn valdes priekšsēdētājs Kaarel Ots.

Kā norāda Hepsor valdes loceklis Henri Laks, uzņēmums vēlējās dot iespēju ikvienam piedalīties izaugsmes un veiksmes stāstā vienā no Igaunijas lielākajām nekustamo īpašumu attīstības kompānijām. “Iespaidīgā investoru interese par uzņēmuma akcijām mums ir liela atzinība un liecina par to, ka cilvēki uzticas Hepsor. Es uzskatu, ka Hepsor akcijas būs ienesīgas, un tam ir stabils pamats  – mūsu lielais nekustamo īpašumu attīstības portfelis,” uzsvēra Laks.

Par Hepsor
Hepsor ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Igaunijā, kas attīstās arī Latvijas tirgū. Hepsor ir pirmais attīstītājs Baltijā, kas ieviesis vairākus inovatīvus inženiertehniskus risinājumus, padarot būvētās ēkas energoefektīvākas un tādējādi videi draudzīgākas. Zaļā domāšana un inovācijas ir būtiski uzņēmuma darba elementi. Līdz šim uzņēmums ir izveidojis 40 attīstības projektus, 1 400 jaunas mājas un 23 000 m2 modernu tirdzniecības platību. Šobrīd uzņēmuma attīstības portfelī ir 22 attīstības projekti ar kopējo platību 140 000 m2.

Par Nasdaq
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) ir globāls tehnoloģiju uzņēmums, kas apkalpo kapitāla tirgus un citas nozares. Nasdaq daudzveidīgais datu, analītikas, programmatūras un pakalpojumu piedāvājums ļauj klientiem optimizēt un ar pārliecību īstenot savu biznesa redzējumu. Lai uzzinātu vairāk par uzņēmumu, tā tehnoloģiskajiem risinājumiem, kā arī karjeras iespējām, apmeklējiet mūs vietnē LinkedIn, Twitter @Nasdaq, vai www.nasdaq.com.

Nasdaq Baltija ir reģionāls vērtspapīru tirgus, kas ietver Nasdaq Tallinn, Nasdaq Riga un Nasdaq Vilnius biržas, kā arī Nasdaq CSD centrālo vērtspapīru depozitāriju. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet nasdaqbaltic.com.

Brīdinājums par paziņojumiem, kas vērsti uz nākotni
Informācija, kas šeit tiek sniegta, satur uz nākotni vērstus paziņojumus, kas ietver virkni risku un neskaidrību. Nasdaq brīdina, ka jebkura uz nākotni vērsta informācija negarantē, ka nākotnē šādi rādītāji tiks sasniegti, un faktiskos rezultātus var ietekmēt no Nasdaq neatkarīgi apstākļi. Nasdaq neuzņemas nekādu pienākumu publiski atjaunināt jebkuru uz nākotni vērstu paziņojumu.

Nasdaq mediju kontakti:
Dace Bulte,
+371 67 212 431
dace.bulte@nasdaq.com

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.