Hepsor logo

Nekustamā īpašuma attīstītāja “Hepsor” projektā “Baložu iela 9” pārdoti visi 18 dzīvokļi

Atpakaļ

Pārdaugavas pērles un iecienītā, zaļā rajona –  Āgenskalna dzīvojamā
daudzdzīvokļu projektā “Baložu iela 9” visi 18 dzīvokļi atraduši savus saimniekus, pirms vēl nams nodots ekspluatācijā. Šis fakts tikai pierāda lielo iedzīvotāju interesi, par Āgenskalna rajonu, kā vēlamu vietu savam mājoklim.

Projekta Baložu ielā 9 būvniecība tika uzsākta 2020.gada nogalē, kad neilgi pēc izziņošanas, tika izpārdota puse no projektā pieejamajiem dzīvokļiem. Ēku plānots nodot ekspluatācijā 2022. gada sākumā.

Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar kvalitatīvu gala apdari, dzīvokļu platība no 39,7 – 88,2 m² un gandrīz visiem dzīvokļiem ir 5,2- 8 m² plaši balkoni. Projektā piedāvātas arī noliktavas un slēgtajā, apzaļumotajā pagalmā būs pieejamas autostāvvietas, atpūtas un spēļu laukums.

Lai arī “Baložu iela 9” projekta dzīvokļi jau ir pārdoti, nekustamā īpašuma attīstītājs “Hepsor” ir radījis jaunu mājvietu iespēju zaļajā un mierpilnajā Āgenskalna apkaimē –“Kuldīgas Parks”. 

Kontaktinformācija par mājokļu iespējām « Kuldīgas Parks”:
Olita Mestere,
Pārdošanas projektu vadītāja,
olita@hepsor.lv
+371 26603222
https://hepsor.lv/kuldigasparks/


“Hepsor AS” (www.hepsor.ee) ir viens no visstraujāk augošajiem īpašumu attīstītājiem Igaunijā dzīvojamā un komerciālā nekustamā īpašuma segmentā. Pēdējo desmit gadu laikā “Hepsor” ir uzbūvējis vairāk nekā 1300 mājokļu un 15 000 m2 komercplatību. “Hepsor” bija pirmais nekustamo īpašumu attīstītājs Baltijas valstīs, kurš ieviesa vairākus inovatīvus inženiertehniskos risinājumus, padarot ēkas energoefektīvākas un līdz ar to arī videi draudzīgākas. Uzņēmuma portfelī ir 23 attīstības projekti ar kopējo pārdodamo platību 146 000 m2.

Atpakaļ

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.