Hepsor logo

Kuldīgas Parks

Rīga, Āgenskalns, Gregora iela 2A

Mūsdienīga dzīves telpa dabas oāzē

Kuldīgas parku veido divas septiņstāvu dzīvojamās ēkas bagātīgā zaļā koku ietvarā. Ēkās paredzēti 116 komfortabli divu, triju un četru istabu dzīvokļi ar mūsdienīgiem risinājumiem, kas piemēroti aktīviem un radošiem pilsētas iemītniekiem un viņu ģimenēm. No augšējo stāvu dzīvokļu balkoniem vai terasēm paveras iedvesmojošs skats uz zaļojošo Āgenskalnu, atklājot tā noslēpumus.

Jauns, zaļš dzīvojamais kvartāls, kur aiz sliekšņa norimst pilsētas ikdienas steiga un sākas mierpilna dzīve, pieskaņojoties dabas nesteidzīgajam ritmam un smeļoties tajā valdošo mieru. Lieliskā atrašanās vieta starp Āgenskalna rāmajām šķērsielām sniedz iespēju piepildīt sapni par klusu un ērtu mājvietu ārpus pilsētas centra, vienlaikus esot tuvu visam.

Koncepts veidots atbilstoši mūsdienu klientu pieprasījumam, apdarē dominē askētisms un novitāte, kas izpaužas ar skaidrām un taisnām līnijām, siluetiem. Monohronu fonu papildina silti zemes toņi, kas atspoguļojas dabīga koka elementos.

Celtniecība pabeigta:
2023
Dzīvokļu skaits:
116
Māju skaits:
2
Stāvu skaits:
7
Arhitekts:
Uldis Berziņš, Tectum

Turpinot izmantot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas nepieciešami vietnes pamatfunkciju darbībai un lietotāju preferenču saglabāšanai.